SWİSS MEDİCAL FOOD DR. EDİBON

Kanser hastaları aynı zamanda Bağışıklık Sistem hastalarıdır. Bağışıklık sistemi deforme olduğu ve görevini yapamadığı durumlarda hasta kansere yakalanır.

Bağışıklık sistemini bozan ve deforme eden etkenlerin başında yanlış beslenme ve katkı maddeli, hormonlu gıda tüketimi gelmektedir.

Kanser tedavisi alıyorsanız mutlaka yediklerinize çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Kanser tedavisi alıyor olsanız bile yeme alışkanlıklarınızı değiştirmediğiniz sürece kanser tedavinizin başarılı olması mümkün değildir.

Kanser tedavisi sırasında tamamen doğal, hormonsuz, kimyasal katkı maddeleri içermeyen ORGANİK gıdalar tüketmeniz gerekmektedir.

Bu da maalesef ülkemizde organik gıda üretimi çok yaygın olmadığı ve organik ürünlerin çokça bulunmadığı için oldukça güçtür.

Çevremizde mevcut sebze ve meyve pazarlarında satılan sebze, meyve ve hayvansal gıdalar genellikle kimyasal katkı maddesi ve hormon içermektedir.

Bu ürünlerdeki kimyasal katkılar ve hormonlar zaten sizi kanser yapmaktadır.

Kansere yakalandığınız zaman tamamen doğal ve organik sebze, meyve ve hayvansal ürünleri nereden bulacağız?

İşte Sinerge bu konuda Türkiye de bir ilke imza atarak İsviçre den sadece Kanser Hastalarına özel olarak üretilmiş, tamamen doğal ve İsviçre dağlarından toplanan %100 organik sebze ve hayvansal ürünlerle pişirilmiş tüketime hazır dondurulmuş yemekleri Türkiye ye getiriyor.

Laktoz, Glikoz içermeyen, kimyasal katkı maddesi ve hormonlardan tamamen uzak organik içerikli yemekler el değmeden titizlikle üretilmektedir. Bu özel üretilen organik yemekler ve çorbalar, kanser hastalarının ihtiyaç duyacakları tüm günlük enerjiyi içermektedir.

Her biri 400 Gr. paketlerde hazırlanmış, Tavuk, Balık, Et, Köfte ve Sebze yemekleri ve çorbalar, hastaları şaşırtacak derecede kaliteli ve lezzetli...

Toplam iki haftalık programı menüsünü içeren ve her menüde 7 yemek ve 7 çorba paketi bulunan paketler, A ve B paketi olarak ikiye ayrılmıştır. Toplam iki haftalık kanser tedavisi programında hastanın tüm ihtiyaç duyacağı protein ve mineralleri paketler dengeli olarak hastaya sunmaktadır.

İsviçre nin doğal ve eşsiz dağlarından kanser hastalarına özel yüksek kaliteli hazır yemekler...

Daha fazla Detay ve siparişleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz...

Paketlerden birini seçiniz