• full screen slider
  • lcrnsldr2
  • lcrnsldr3
1 2 3
image carousel by WOWSlider.com v6.8

Doğal Cilt Yenileme Formülü

Bizim olağanüstü doğal cilt bakım ürünlerimizle daha güzel, zarif dokulu bir ciltle büyüleyici bir karizmaya de özel formülü ile kavuşursunuz.Peynir Altı Suyu ile Doğal, Katkısız Jel Cilt Temizleyicisi

Doğal, taze peynir altı suyu ile hafif dengelemeli cilt temizleme jeli. Cildinizdeki derin makyaj ve kir leke ve parçacıklarını cilt gözeneklerinin içinde serbest bırakır. La Carine cilt temizleme de ideal bir temelidir. Aloe Vera ve doğal katkısız bitki özleri ile birlikte cildi yatıştırıcı, uyumlu ve güvenli bir temizleme sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur, aynı zamanda kuru ve hassas ciltler için mükemmel sonuçlar sağlar.

Ref No:. 1014
İçerik 150 mi
Peynir Altı Suyundan özel Tonik

Taze peynir altı suyu ile yenileyici ve nemlendirici Tonik. Kendinize ait kurumuş, yıpranmış ve hassas cildiniz için özel yenileyici gece bakımınız. Cildinizin doğal fonksiyonlarını aktive eder ve PH değerini düzenler. Bu ürün adaçayı, arnika ve atkuyruğu gibi özenle seçilmiş doğal bitki özleri ile sakinleştirici özelliği vardır. Gri solgun bir cilde sahipseniz ve geçmişten kalan cilt lekeleriniz varsa, bu ürün tam size göre. Bu ferahlatıcı tonik ile bakım ürünlerinin aktif maddeleri mükemmel uyum içinde çalışır.

Ref No:. 1010
İçerik 100 ml

Peynir Altı Suyu ile Güçlü Tonik

Taze ve güçlü peynir altı suyu ile Canlandırıcı ve nemlendirici etkili Tonik. Zararlı çevresel faktörlerden kaynaklanan ve cildinizin kuruması, tahriş olmasına karşı etkili koruma sağlar ve güne sizi hazırlar. Cildinizin doğal fonksiyonlarını aktive eder ve PH değerini düzenler. Bu ürün adaçayı, arnika ve atkuyruğu gibi özenle seçilmiş doğal bitki özleri ile sakinleştirici özelliği vardır. Gri solgun bir cilde sahipseniz ve geçmişten kalan cilt lekeleriniz varsa, bu ürün tam size göre. Bu ferahlatıcı tonik ile bakım ürünlerinin aktif maddeleri mükemmel uyum içinde çalışır.

Ref No:. 1011
İçerik 100 ml
Argireline ile özel Göz Altı Jeli

Yenileyici ve sıkılaştırıcı özel Göz Jeli. Yüksek teknoloji si sayesinde ve peptid Argireline ile mevcut hatlarınızı ve kırışıklıklarınızı yumuşatır, cildinizi rahatlatarak etkili ifade çizgilerinin oluşumunu azaltır. Özel jel göz konturunu sıkılaştırır, modern teknolojisi ile esneklik üzerinde doğrudan etkisi vardır. Göz hatlarının elastikiyetini arttırır ve kollajen sentezini uyarır. Uygulandıktan hemen sonra göz çevresine daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüm kazandırır. Daha sıkı, rahat ve taze görünüm...

Ref No:. 1018
İçerik 15 mi

Zümrüt ve Malakit ile POWER JEL

Kapsüllü zümrüt ve malakit ile 24 saat boyunca etkili sıkılaştırıcı jel. Acil yumuşatma gereksinimlerinde ve ciltte oluşan yoğun tahrişlerde cilt serumu olarak daha aktif hyaluronik asit nem dengesini kurar ve 2 kat fazla etki yaratır. Kütikülü düzgünleştirir ve yüz cildini modeller. Cilde derinlemesine canlılık verir, iyi bir sıkılaştırma etkisi vardır. Yüz hatlarını ve ifade çizgileri benzersiz formülasyonu ve cilt yoğunluğu ve kollajen yapısı sayesinde sürekli iyileştirme ile düzeltir. Daha genç bir görünüm için üretilmiştir.

Ref No:. 1019
İçerik 30 ml
Hyluron Havyarı ve Peynir Altı Suyu ile Yaşlanmaya Karşı 24 saat etkili Özel Krem

Hyaluronik asit, aufpolsternder, yenileyici havyar ve Aloe Vera ile yoğun yenileyici özelliğe sahiptir. Kuru ve hassas ciltler için söndürücü, cildin susuz kaldığı durumlarda ideal nemlendirme sağlayan gece kremidir. Jojoba, meadowfoam tohumu ve shea yağı gibi değerli bitkisel yağları ile yorgun ve donuk ciltleri yeniler ve canlılık verir. Ayrıca taze peynir altı suyu ile doğal cilt fonksiyonlarını ve E vitamini dengesini koruyarak erken cilt yaşlanmasına neden olan serbest radikallerden cildi korur. Cildiniz bu ürün ile dolgun görünür ve genç gücünü yeniden kazanır.

Ref No:. 1015
İçerik 50 mi

Yumuşak Yüz Peeling Kremi:

Besleyici üzüm çekirdeği, jojoba, macadamia, fındık yağı ile özel geliştirilmiş hafif peeling kremi. Jojoba, balmumu, Mikro incelikte boncuklar sayesinde cildinizi nazikçe kirlerden ve ölü deri hücrelerinden arındırır, cilt gözeneklerinin içini derinlemesine kaldırarak cilt dokusunu kirden arındırır. Cildin yenilenme becerisi ve esnekliğini sağlar ve güne başlarken makyaj için doğru alt yapı sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur ve hatta duyarlı ve Rosacea cilt eğilimli kişiler de iyi sonuçlar verir.

Ref No:. 1016
İçerik 50 mi
Özel Cilt Sıkılaştırma Ampulleri

Pürüzsüzleştirici ve Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde ciltteki kırışıklıklar, bu özel Ampuller sayesinde giderilir. Besleyici, canlandırıcı ve hyaluronik asit Havyar özellikleri sayesinde nemlendirici ve cilt enerji rezervlerini yeniden kazandırıcı etkiye sahiptir. Hücre yenilenmesi uyarılır, cildin doğal bariyer fonksiyonunu güçlendirir. Yapı-geliştirme peptidleri sayesinde konsolide ve modern görünüm elde etmek için özellikle yüzdeki sarkmaları giderir. Cilde gençlik ve canlılık kazandırarak parlatır.

Ref No:. 1022
İçerik 6 x 7 ml

Yaşlanmayı Giderici Havyar ve Hyaluron ile Yüz Maskesi

4 kat daha aktif hyaluronik asit ile yoğun yumuşatma maskesidir. Bu yenilikçi ürün ile birçok aşamalı ve karmaşık cilt derisinin farklı nem depoları doldurulur. Havyar, porselen çiçek özü, argan yağı ve serisin gibi Lüks ve pahalı doğal maddelerden oluşan karışımı sayesinde cilde elastikiyet arttırıcı özellik verir. Cildi canlandırır ve güçlendirir. Susuz olgun ciltler ve aynı zamanda hassas cilt tipleri için idealdir.

Ref No:. 1017
İçerik 50 mi