Diflu Kanser Tedavisi

Kanser Tedavisi için bu yenilikçi yaklaşım, tümörlerin ve metastazlı kanser hücrelerinin hedef olarak takip edilmesine olanak sağlar. Bu yaklaşım, tümörlerin ve metastazların asidik ortamlarda var olduğu yaygın bilgisine dayanmaktadır. Bu yöntemle pH’a duyarlı maddeler kullanılarak vücutta kanser hücrelerinin hedeflenmesi mümkün kılınmaktadır. Hazırlanan özel içerik, Salisilik asidin çeşitli farklı türevli kombinasyonlarının devreye girdiği özel bir preperattır. Bu içerik hemen hemen bütün hastalıkların tedavisinde kullanılan maddelerden özel laboratuvarlarda belli bir teknik ve teknoloji ile üretilmiş olup, bu maddelerin tamamı lisanslıdır. Kemoterapinin olağan yan etkileri bu tedavide beklenmemektedir.

Deneyler, bu maddelerden oluşturulan özel içeriğin hücre ölümünü (apoptoz) ve kanser hücrelerinin (zırhlarında) zarlarında gözenek oluşumunu tetiklediğini göstermiştir. Böylelikle bu gözeneklerden geçen içerik, kanser hücrelerini yok eder hale gelmektedir.

Bu yeni terapide kullanılan ve aktif olarak tanımlanan içerik, lisanslı salisilik asit ve anti-enflamatuar ilaç türevlerinin özel karışımı olan DIFLUNISAL dır.

DIFLUNISAL yine lisanlı ilaçlardan olan ASA ve PAS vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Yani Diflu terapinin aktif ilacı DIFLUNISAL, ASA ve PAS ın laboratuvarda elde edilen kişiye özel karışımın sinerjik uyumundan oluşmaktadır.

Yeni kanser tedavisi olan DIFLU terapisi, Diflunisal adı verilen ilaç ile laboratuvar ortamında hastaya özel olarak türetilmiş bir karışımdır. Bu yeni tedavi kanserli katı(solid) tümörler ve (evre 3 ve 4 olan kanserler dahil) asidik bir hücre dışı ortamda meydana gelen metastazları ile savaşır. Diğer yeni bir ilaç olan Atu027 aynı zamanda tümörlerin lenf damarlarına saldırmasını ve metastaz yapmasını önlemek için de kullanılmaktadır. Diflu terapisi kemoterapide yaşanan yan etkiler olmaksızın lisanslı ilaçlar kullanılarak özel geliştirilen içerik ile kanser hücrelerinin hedef alınmasını sağlamaktadır.

Kanser hastalığında tümörler farklı gelişebilmekte ve her hastanın durumu farklılık göstermektedir. Fakat tüm kanser hastalıklarında mevcut olan genel kanı şudur ki: her hasta için ne kadar erken teşhis edilebilirse o kadar tedavi şansı mümkün olmaktadır.

Diflu terapiye başlamadan önce, her hasta micro besinler ve tanılama yoluyla, hastaya özel, durumuna uygun tedavi yolunun seçimi için değerlendirilir. Hastaya hangi tedavinin daha iyi geleceğinin tespiti ile terapi başlar.

Diflu terapi ile hastaya özel içerik verildiğinde, bu içerik diğer sağlıklı hücrelere hiç zarar vermeden direk tümörlere saldırmaktadır. Bu yöntem hastanın vücuduna en az düzeyde zarar vererek hastaya kanserle mücadele etme fırsatı vermektedir.

Yan etkileri azaltabilmek için, bu yenilikçi ve tamamlayıcı kanser terapileri kullanılmaktadır. Tedaviyi uygulayan kliniğimiz bu tedavi ile bütünleşmiş bir ortama sahiptir. Micro besin programlarımızla terapi esnasında vücudunuzun eksikleri tamamlanmakta ve hipertermi tedavisi ile vücud direnciniz arttırılmaktadır. Fiziksel tedaviler size güç ve dayanıklılık kazanmaya yardımcı olacaktır. Psiko-onkolojik desteğimiz yaşam sevincinizi tekrar kazanmanıza ve kendi zihninizi yeniden iyileşme sürecine odaklamanıza yardımcı olur.

Sinerge kanser de hangi evrede olursanız olun, DIFLU terapisi almanız için Almanya daki UNIFONTIS ile görüşmenizde ve tedavinizde size köprü olacaktır.


AMT papatya özü terapisi
Öncü kimyasal madde olan AMT, dünya çapında çalışmalar aralığında kullanılmakta ve yaşam kalitesini ve anti-tümör özellikleri üzerindeki etkisi oldukça etkilidir. Kritik bir analizi takiben, modifiye edilmiş papatya özü hastaların iyileştirici tedavisinde kullanılabilir.

Hipertermi Terapisi
Vücudun belli bir noktasına Isı (ultrason ya da elektromanyetik dalgalar kullanılarak oluşturulan) uygulanarak tümör stres altına sokulur ve tümörlü doku ısıtılır. Tümör dokuları ihtiyaç duyduğu besinleri alamaz hale gelir. Bu kemoterapi ve radyoterapinin etkilerini destekler. Tümör dokusuna direk saldırmak yerine, buradaki amaç, kemo ve radyoterapinin doğal tüketme hızını yavsaşlatmaktır.

Onkolojide Virüs Terapisi
Özel durumlarda kemoterapi gibi anti-tümör tedavilerin etkisini arttırmak için anti-viral ilaç kullanılmaktadır. Diğer bir seçenek onkolitik viroterapidir. Onkolojik viroterapi ile kanser hücrelerinin yok edilmesi yöntemi, virüslerin kopyalanarak geliştirilmiş ileri seviyede önemli bir terapidir. Bu alandaki son bulgular, tek oturumda viroterapi uygulanması ile tümörün içindeki virüsün tüm hücrelere yayılmasını teşvik eden maddelerin belirlenmesi, etkinliğinin ve doz artırımı sağlanması olarak sıralanabilir.

Diğer Terapiler


DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

REFERANSLAR